Teslimat, İade ve Değişim

Teslimat Politikası

Purple in Town, siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırabilmeyi hedefler. Stoklarımızda bulunan ürünler Saat 15.00’den kişiye özel ürünler ürün sayfasında yazan süre içinde kargoya verilmektedir.

Resmi tatill günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

Stok sayımı, özel günler ve kampanya dönemlerinde oluşan yoğunluklar nedeniyle siparişlerin kargoya teslim edilmesinde gecikmeler yaşanabilir.

Belirtmek isteriz ki, Purple in Town'un ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin Kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. Purple in Town'un, ürünlerin Kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı Purple in Town sorumlu tutulamaz ancak  Purple in Town bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ve sms ile bilgi mesajı gönderilmektedir. Sitemizin sipariş takibi bölümünden sipariş numaranızı girerek kargonuzu takip edebilirsiniz.

Yurt dışı gönderimimiz mevcuttur. Teslimat ülkesine göre kargo ücreti değişmektedir.

 

Acil Siparişlerde, sipariş ekibimizle irtibata geçmeniz ve acil özel durumlarda gereken özen gösterilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak kargo takip numarası e-posta adresinize ve telefon numaranıza gönderilir. Size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile gönderinizi adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda, info@purpleintown.com e-posta adresine durumu belirterek destek isteyebilirsiniz.

İade ve Değişim Politikası

purpleintown.com.'dan satın aldığınız ürünlerin, teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Değişim için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

 

Özel istek ve talepler uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik yada ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamamaktadır.

 

Yapacağınız alışverişlerde 6 ay süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır.

 

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, adresimize alıcı

kısmına "Özge KAYA AYVAT" yazarak PTT Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.

 

Farklı bir kargo şirketiyle gönderimlerinizi gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV'si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

 

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

 

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

Alıcı kısmına "Özge KAYA AYVAT" yazılmalıdır.

Adres: Feyzullah Mah. Güllük Sok. Demirli Sitesi C Blok No:18/13 Maltepe İSTANBUL - TÜRKİYE